Reklama

Drogówka z Wołowa wlepiła 19 mandatów

03/06/2022 14:51

Wołowska policja podsumowała ostatnią akcję na drogach powiatu.

Akcja „Bezpieczny pieszy i rowerzysta” została przeprowadzona 2 czerwca. Podczas jej trwania funkcjonariusze wołowskiej drogówki skontrolowali 39 kontroli pojazdów, w trakcie których ujawnili sprawców 29 wykroczeń.

- Wobec 17 uczestników ruchu drogowego zastosowane zostało postępowanie mandatowe, w przypadku 11 pouczeni, zaś w jednym przypadku sporządzono wniosek o ukaranie do sądu. Zatrzymano również dwie osoby kierujące pojazdami w stanie nietrzeźwości - wtlicza sierż. sztab. Tomasz Nowak.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości