Reklama

Dziki weszły na posesję. Mieszkańcy przerażeni

30/04/2021 10:09

Do nietypowego zdarzenia doszło na jednej z posesji w Wołowie. W nocy na jej teren weszły dziki i prawdopodobnie w poszukiwaniu jedzenie zdemolowały kontenery na odpady. Mieszkańcy byli przerażeni, bo zwierzęta nie zamierzały opuścić ich podwórka.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości