Taki witacze zachęcają gości do odwiedzenia dzisiejszej imprezy w parku Wołowskiego Ośrodka Kultury.
Dożynki Gminne rozpoczynają się dziś o godzinie 13 polową mszą świętą, a sam ceremoniał dożynkowy zaplanowany jest na godzinę 14:30.
- Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w tak piękne ozdobienie witaczy - podkreślają organizatorzy.
W programie dzisiejszych dożynek m.in.:występ zespołu ludowego "Mojęcice", występ Zespołu Folklorystycznego "Lubin", konkurs na najładniejszy wieniec oraz turniej sołtysów o "Sierp tatowy", występ Zespołu Ludowego "Warzęgowianie", a także zabawa taneczna z "Dance Menu" i koncert zespołu Papa D.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze