- Zaczynamy od zwiedzania zamku o godzinie 14, 16, 18, z możliwością wejścia na wieżę i poznania historii miasta - zapowiadają organizatorzy. - Następnie o godzinie 16 spektakl "Zemsta" A. Fredry. Po premierze występny artystyczne młodzieży, wystawa mandali, dyskoteka i wiele innych atrakcji.
Komentarze