Reklama

Edukacyjne spotkanie w szkole w Orzeszkowie

22/01/2021 09:16
Regionalny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Dziewinie gościł w Szkole Podstawowej w Orzeszkowie. Prelekcja edukacyjna odbyła się w bardzo miłej atmosferze współpracy. Najważniejszym elementem spotkania było przekazanie, podarowanego przez Jacentego Chomonta karmnika dla ptaków wraz z budką lęgową. W podziękowaniu za dar przekazany przez pana Jacentego dzieci wręczyły mu wykonaną własnoręcznie laurkę. Przepiękna konstrukcja została umieszczona w widocznym z okien sali grupy zerówkowej, która będzie doglądać stan pokarmu dla ptaszków. Uczestnicy spotkania otrzymali od naszego instruktora woreczki z pokarmem dla ptaków.

źródło: Regionalny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Dziewinie

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości