Reklama

Fala skarg na oddział chirurgiczny. Co się tam dzieje?

28/08/2021 09:00

O oddziale chirurgicznym szpitala w Brzegu Dolnym, należącego do spółki PCM znów zrobiło się głośno. Pacjenci skarżą się na niego w portalach społecznościowych i w Redakcji Kuriera. Samorządowcy i prezes firmy prowadzącej lecznicę nie wierzą, że jest tam aż tak źle i nazywają to hejtem. - Co mamy robić, komu się poskarżyć? - Pytają pacjenci, którzy proszą, aby opisywać ich historie ku przestrodze innych. Ale, żeby było lepiej, trzeba składać skargi do instytucji kontrolnych, np. do NFZ. Jak to zrobić? Podpowiadamy.

WIĘCEJ NA TEMAT W NAJNOWSZYM KURIERZE GMIN

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości