O oddziale chirurgicznym szpitala w Brzegu Dolnym, należącego do spółki PCM znów zrobiło się głośno. Pacjenci skarżą się na niego w portalach społecznościowych i w Redakcji Kuriera. Samorządowcy i prezes firmy prowadzącej lecznicę nie wierzą, że jest tam aż tak źle i nazywają to hejtem. - Co mamy robić, komu się poskarżyć? - Pytają pacjenci, którzy proszą, aby opisywać ich historie ku przestrodze innych. Ale, żeby było lepiej, trzeba składać skargi do instytucji kontrolnych, np. do NFZ. Jak to zrobić? Podpowiadamy.
Komentarze