Reklama

Jednorazowy dodatek dla pracowników niemedycznych ze szpitali covidowych

17/05/2021 09:20

Żeby dostać jednorazowy dodatek covidowy, pracownik medyczny musi przepracować 21 dni przy pacjentach z Covid-19.

– To dodatkowe wsparciem i ukłon w stronę personelu niemedycznego – powiedział premier Mateusz Morawiecki i zadeklarował jednorazowy dodatek za pracę z pacjentami zakażonymi Covid-19 dla pracowników niemedycznych szpitali, m.in. salowych i sanitariuszy. Świadczenie w wysokości 5 tys. zł zostanie wypłacone w czerwcu. Dostanie je każdy, kto przepracował co najmniej 21 dni w obszarze covidowym.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości