– To dodatkowe wsparciem i ukłon w stronę personelu niemedycznego – powiedział premier Mateusz Morawiecki i zadeklarował jednorazowy dodatek za pracę z pacjentami zakażonymi Covid-19 dla pracowników niemedycznych szpitali, m.in. salowych i sanitariuszy. Świadczenie w wysokości 5 tys. zł zostanie wypłacone w czerwcu. Dostanie je każdy, kto przepracował co najmniej 21 dni w obszarze covidowym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze