Jak podało ministerstwo zdrowia pod respiratorami znajduje się 2 193 chorych. To najwięcej od początku pandemii. Przez pacjentów z COVID-19 zajętych jest 21 511 łóżek. – A to oznacza, że rząd nie będzie dłużej zwlekał i ogłosi lockdown w całym kraju. Decyzja ma być oficjalnie przedstawiona w środę po południu przez ministra zdrowia Adama Niedzielskiego – informuje Wirtualna Polska.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze