Pomysł organizacji zbiórki zrodził się trzy tygodnie temu, a równo tydzień temu zakończono zbiórkę pieniędzy na prezenty, oraz na najpotrzebniejsze rzeczy. - Każdy z nas jest zadowolony z tej kwoty ponieważ ten rok jest naprawdę ciężki wiadomo z jakich względów - mówią organizatorzy zbiórki. - Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim którzy włączyli się do akcji m.in TAXIfast24h oraz Pizzeria Wilczy Głód Brzeg Dolny. Dziękujemy także za folie na prezenty właścicielowi sklepu Daniel oraz DJ ZARZYK- Patrykowi Zarzyckiemu za użyczenie busa do przewozu prezentów. Zapraszamy do korzystania z ich usług, pomóżmy przetrwać naszym w tych ciężkich czasach - podkreślają.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze