- W godzinach 8-16 dzieci będą mogły przebywać samodzielnie poza miejscem zamieszkania - przekazał Adam Niedzielski w czasie konferencji prasowej. - Chcielibyśmy dać możliwość korzystania ze świeżego powietrza i tego, żeby dzieci w tych godzinach 8-16 mogły po prostu przebywać samodzielnie poza miejscem zamieszkania - podkreślił Niedzielski.
- Jesteśmy w krytycznym okresie, który zdecyduje, czy po 17 stycznia będziemy mogli dokonać kroku idącego w kierunku poluzowania obostrzeń - mówił też Niedzielski
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze