Reklama

Minister zdrowia o łagodzeniu obostrzeń

04/01/2021 12:56

- Chcieliśmy zaproponować pewne złagodzenie obostrzeń. Dopuścimy możliwość przebywania na wolnym powietrzu dzieci bez opieki dorosłych - poinformował Adam Niedzielski. Rozporządzenie zacznie obowiązywać od wtorku.

- W godzinach 8-16 dzieci będą mogły przebywać samodzielnie poza miejscem zamieszkania - przekazał Adam Niedzielski w czasie konferencji prasowej. - Chcielibyśmy dać możliwość korzystania ze świeżego powietrza i tego, żeby dzieci w tych godzinach 8-16 mogły po prostu przebywać samodzielnie poza miejscem zamieszkania - podkreślił Niedzielski.
- Jesteśmy w krytycznym okresie, który zdecyduje, czy po 17 stycznia będziemy mogli dokonać kroku idącego w kierunku poluzowania obostrzeń - mówił też Niedzielski

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości