Reklama

Minister zdrowia o obostrzeniach po 17 stycznia

14/12/2020 14:55

- Gdyby trzecia fala pandemii nastąpiła z dzisiejszego poziomu, mielibyśmy olbrzymi wzrost zachorowań. Aby uniknąć tego, postulujemy, aby obostrzenia pozostały na podobnym poziomie - powiedział minister zdrowia Adam Niedzielski.

Szef resortu zdrowia dodał, że będzie postulować przedłużenie obostrzeń. – Gdyby trzecia fala pandemii nastąpiła z dzisiejszego poziomu, mielibyśmy olbrzymi wzrost zachorowań. Aby uniknąć tego, postulujemy, aby obostrzenia pozostały na podobnym poziomie, ale dokładne decyzje podejmie rządowy zespół zarządzania kryzysowego. Szczególnie istotne są obostrzenia dotyczące okresu ferii. Będę rekomendował przedłużenie obostrzeń do 17 stycznia – zapowiedział.

/źródło: onet/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości