Reklama

Mobilna wystawa pierwszych osadników

11/12/2020 09:45

Członkowie Stowarzyszenia Pierwszych Osadników Ziemi Dolnobrzeskiej realizowali projekt pt. „Mobilna wystawa pierwszych osadników oraz historia Brzegu Dolnego”. Projekt ten powstał w ramach programu „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2020”.

- W ramach tej akcji zamieszczono na siedmiu mobilnych rollupach kilkadziesiąt zdjęć pokazujących ciekawe historyczne eksponaty: sprzęty, dokumenty, fotografie i całe wyposażenie Izby Pamięci - informuje dolnobrzeski magistrat. - Obrazują one zarówno historię pierwszych powojennych dolnobrzeskich osadników, jak i fragmenty historii naszego miasta. Wystawa jest obecnie udostępniona zwiedzającym w holu Dolnobrzeskiego Ośrodka Kultury.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości