Reklama

Motocyklista jechał bez kasku i był nietrzeźwy

14/04/2021 09:17

W sobotę w godzinach wieczornych na terenie Wołowa doszło do wypadku z udziałem nietrzeźwego motorowerzysty. Mężczyzna nie miał założonego na głowie kasku i podczas uderzenia w betonowy słup doznał urazu głowy. 20–latek został przetransportowany helikopterem LPR do szpitala we Wrocławiu.

10 kwietnia około godziny 21:00 policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego do którego doszło na terenie ogródków działkowych w Wołowie. Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący motorowerem 20-letni mieszkaniec powiatu wołowskiego nie dostosował prędkości do warunków terenowych i uderzył w betonowy słup. W wyniku zdarzenia doznał obrażeń głowy. Jak się okazało kierował skuterem bez kasku na głowie oraz w stanie nietrzeźwości. Po przebadaniu sprawcy ustalono, że miał ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Na miejsce zdarzenia skierowano helikopter LPR, którym mężczyzna został przetransportowany do szpitala we Wrocławiu. Z uwagi na fakt, że do zdarzenia doszło na terenie ogródków działkowych policjanci zabezpieczali miejsce lądowania helikoptera na stadionie miejskim w Wołowie, celem umożliwienia szybkiego przetransportowania poszkodowanego do szpitala.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości