Msza św. odbyła się w Parku przy Wołowskim Ośrodku Kultury.
Zainaugurowała ona dzisiejsze dożynki gminy Wołów, które potrwają do wieczora. Biorą w nich udział reprezentanci wsi w gminie Wołów, które specjalnie na tę okazję przygotowały piękne dożynkowe wieńce.
Po mszy św. odbędzie się część artystyczna. W programie m.in.:występ zespołu ludowego "Mojęcice", występ Zespołu Folklorystycznego "Lubin", konkurs na najładniejszy wieniec oraz turniej sołtysów o "Sierp tatowy", występ Zespołu Ludowego "Warzęgowianie", a także zabawa taneczna z "Dance Menu" i koncert zespołu Papa D
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze