Reklama

Msza św. zainaugurowała tegoroczne dożynki gminy Wołów [ZDJĘCIA]

03/09/2022 14:13

Msza św. odbyła się w Parku przy Wołowskim Ośrodku Kultury.

Zainaugurowała ona dzisiejsze dożynki gminy Wołów, które potrwają do wieczora. Biorą w nich udział reprezentanci wsi w gminie Wołów, które specjalnie na tę okazję przygotowały piękne dożynkowe wieńce.

Po mszy św. odbędzie się część artystyczna. W programie m.in.:występ zespołu ludowego "Mojęcice", występ Zespołu Folklorystycznego "Lubin", konkurs na najładniejszy wieniec oraz turniej sołtysów o "Sierp tatowy", występ Zespołu Ludowego "Warzęgowianie", a także zabawa taneczna z "Dance Menu" i koncert zespołu Papa D

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości