W sobotę w Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury myśliwi fetowali jubileusz 70-lecia Koła Łowieckiego "Rokita" .
W trakcie oficjalnej części obchodów władze Koła podziękowały myśliwym z najdłuższym stażem w organizacji oraz tym aktywnie angażującym się w jej pracę. Dolnobrzeski samorząd reprezentował podczas spotkania zastępca burmistrza Artur Michałek.


źródło: Brzeg Dolny
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze