Reklama

Myśliwi z Brzegu Dolnego świętowali jubileusz

19/09/2022 19:21

W sobotę w Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury myśliwi fetowali jubileusz 70-lecia Koła Łowieckiego "Rokita" .

W trakcie oficjalnej części obchodów władze Koła podziękowały myśliwym z najdłuższym stażem w organizacji oraz tym aktywnie angażującym się w jej pracę. Dolnobrzeski samorząd reprezentował podczas spotkania zastępca burmistrza Artur Michałek.

źródło: Brzeg Dolny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości