Reklama

Nie ma terminalu Rokity, nie ma też lasu

13/06/2021 13:23

Sprawa zeszłorocznej wycinki ponad 3000 drzew zbulwersowała wielu mieszkańców Brzegu Dolnego. Ci z osiedla Fabrycznego, zostali pozbawieni sporego terenu zieleni, oddzielającej miasto od zakładu chemicznego PCC Rokita S.A.

SZERZEJ PISZEMY O SPRAWIE W KURIERZE GMIN

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości