Nie wszystkich cieszył Wołów Summer Festival
W ostatni weekend lipca na basenie miejskim w Wołowie trwał huczny festiwal. Był świetną okazją do zabawy, jednak nie dla wszystkich. Do naszej redakcji wpłynęła skarga od jednego z mieszkańców. - Mieszkam na ulicy Panieńskiej. Jestem schorowany. Nie mogłem w nocy spać przez to wydarzenie, zresztą nie tylko ja - mówił rozżalony mieszkaniec Wołowa.
Dla uczestników Wołów Summer Festival było to wielkie muzyczne święto. Ale dla części okolicznych mieszkańców impreza oznacza hałas i nieprzespane noce. Burmistrz gminy Wołów Dariusz Chmura skomentował to zjawisko. - Bierzemy te wszystkie głosy pod uwagę i na pewno wyciągniemy wnioski w przyszłej edycji - mówił w związku z zaistniałym oburzeniem mieszkańców.
Komentarze