Ksiądz Stanisław Bijak urodził się w 1946 roku, ukończył Liceum Ogólnokształcące w Strzelinie. W 1970 roku po ukończeniu Seminarium Duchownego we Wrocławiu przyjął święcenia kapłańskie. Pracował w parafiach w Bolesławcu, Wrocławiu i Zgorzelcu, w latach w latach 1984 -1988 był proboszczem w Głębowicach koło Wołowa skąd został skierowany do Oławy z zadaniem wybudowania najpierw kaplicy, a później nowego kościoła.
/fot. Miasto Oława/
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze