Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że suche drzewo zalega na pasie jezdni i zagraża przejeżdżającym pojazdom. - Po chwili okazało się , że już jeden kierujący pojazdem nie zauważył leżącego drzewa i uderzył w konar - relacjonują strażacy. - Na szczęście nic nikomu się nie stało poza kilkoma uszkodzeniami samochodu. Na miejsce został wezwany patrol policji. Usunęliśmy jak najszybciej zalegające drzewo, żeby nikt więcej na nie nie wjechał.
fot. OSP Lubiąż
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze