Od 1 lutego otwarte będą już wszystkie sklepy w galeriach. Będą jednak obowiązywały w nich restrykcje sanitarne. Chodzi m.in. o limity klientów – 1 osoba na 15 m2. Do tego konieczne jest zasłanianie ust i nosa oraz dezynfekcja rąk. Od dzisiaj zniesione zostają godziny dla seniorów. Oznacza to, że we wszystkich sklepach klienci w każdym wieku będą mogli robić zakupy od ich otwarcia do zamknięcia. Godziny 10:00-12:00 nie będą już przeznaczone tylko dla osób starszych.
Do 14 lutego utrzymany będzie jednak nadal zakaz działalności stacjonarnej restauracji (mogą one jedynie wydawać posiłki na wynos lub z dostawą), klubów nocnych, dyskotek, basenów, siłowni i klubów fitness. – Mimo otwarcia galerii handlowych te miejsca, które znajdują się na ich terenie, będą nadal zamknięte przypomina Wirtualna Polska.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze