Reklama

Oddział ginekologiczny i neonatologiczny w szpitalu w Brzegu Dolnym zawieszony!

03/07/2019 20:01
Oddział ginekologiczny i neonatologiczny w szpitalu w Brzegu Dolnym zawieszony od 5 lipca. Jednak lekarze nie dostali pieniędzy i odeszli. Tak jak pisaliśmy. Chociaż samorządowcy zapowiadali, że dadzą pieniądze na ich podwyżki. Pacjentki będą rodzić w Trzebnicy. O sprawnie napisał Paweł Pirek burmistrz Brzegu Dolnego na swoim profilu w serwisie Facebook: Oraz burmistrz gminy Wołów Dariusz Chmura:
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości