Reklama

Paliła się sadza w kominie

20/01/2021 09:59

OSP w Lubiążu oraz strażacy z Wołowa interweniowali wczoraj w Lubiążu.

- Zostaliśmy zadysponowani do pożaru sadzy w przewodzie kominowym w Lubiążu na ul. Mickiewicza - relacjonują strażacy. - Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy już wygaszone palenisko, sprawdziliśmy przewód kominowy kamerą termowizyjną następnie wyczyściliśmy komin.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości