Reklama

Pierwsza w tym roku akcja poboru krwi

29/01/2021 09:36

W Zespole Szkół Zawodowych odbyła się pierwsza w tym roku akcja honorowego oddawania krwi. Do oddania krwi zgłosiło się 54 osób, kilka z nich po wstępnych badaniach zostało wyeliminowanych, tak więc krew mogło oddać 47 osób. Dzięki nim udało się zebrać ponad 21 litrów krwi.

/fot. BrzegDolny.pl/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości