W Zespole Szkół Zawodowych odbyła się pierwsza w tym roku akcja honorowego oddawania krwi. Do oddania krwi zgłosiło się 54 osób, kilka z nich po wstępnych badaniach zostało wyeliminowanych, tak więc krew mogło oddać 47 osób. Dzięki nim udało się zebrać ponad 21 litrów krwi.
/fot. BrzegDolny.pl/
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze