Szczepieniu poddali się lekarze i pielęgniarki szpitala MSWiA w Warszawie, którzy nie kryli, że jest to historyczny moment, który zmieni los pandemii w naszym kraju. – Ta szczepionka ma dla wszystkich duże znaczenie. Od początku pandemii wszyscy czekaliśmy na nią i mam nadzieję, że jak Polacy tłumnie i chętnie ruszą na szczepienia to szybko wrócimy do normalności – mówiła jedna z zaszczepionych osób. Jako pierwsza w Polsce w ramach realizacji #NarodowyProgramSzczepień przeciw #COVID19 została zaszczepiona Alicja Jakubowska – Naczelna Pielęgniarka szpitala CSK MSWiA.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze