Reklama

Pijana matka przyjechała autem po dziecko do szkoły

20/06/2021 18:49

Dzięki czujności innej matki nie udało się pijanej kobiecie zabrać samochodem dziecka ze szkoły. Interweniowała policja. Dziecko już raz jej zabrano. Co dokładnie wydarzyło się przed szkołą?

 Kuriera zaalarmowali Czytelnicy, którzy widzieli, co się dzieje przed budynkiem jednej z dolnobrzeskich szkół. Po 8-letnie dziecko przyjechała autem pijana matka - informowali nas. - Przyjechała policja, ale nie mogą jej złapać, bo ucieka i chowa się za drzewami. Boimy się, że kiedy policja odjedzie, ona odbierze dziecko i pojadą do domu.

SZERZEJ O SPRAWIE W KURIERZE GMIN. ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU PO ELEKTRONICZNE WYDANIE

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości