Reklama

Policjanci rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie

06/06/2021 10:16

Na terenie Wołowskiego Ośrodka Kultury w Wołowie odbyły się obchody Dnia Dziecka, w którym wzięli udział policjanci z Wołowa. Dzieci i młodzież miały okazję porozmawiać z funkcjonariuszami na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa.

Dzielnicowi wołowskiej policji uczestniczyli w festynie z okazji Dnia Dziecka zorganizowanym przez Urząd Miejski w Wołowie. Ten wyjątkowy dzień obfitował w szereg różnych atrakcji artystycznych. - Policjanci mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników jak również duże zainteresowanie wydarzeniem, poprowadzili zajęcia profilaktyczne w trakcie których, rozmawiali z najmłodszymi o bezpieczeństwie podczas zbliżających się wakacji - informuje mł. asp. Cezary Skowroński. - Starsze osoby oraz uczniowie mogli dowiedzieć się o zmianach w przepisach ruchu drogowego.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości