Dzielnicowi wołowskiej policji uczestniczyli w festynie z okazji Dnia Dziecka zorganizowanym przez Urząd Miejski w Wołowie. Ten wyjątkowy dzień obfitował w szereg różnych atrakcji artystycznych. - Policjanci mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników jak również duże zainteresowanie wydarzeniem, poprowadzili zajęcia profilaktyczne w trakcie których, rozmawiali z najmłodszymi o bezpieczeństwie podczas zbliżających się wakacji - informuje mł. asp. Cezary Skowroński. - Starsze osoby oraz uczniowie mogli dowiedzieć się o zmianach w przepisach ruchu drogowego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze