Reklama

Radna atakuje młodych. Poszło o kładkę nad torami

24/12/2020 12:05

Do kładki nad torami PKP nikt nie chciał się przyznać latami. Kiedy PKP ogłosiły, że znalazła się ona w planach remontowych, władze Brzegu Dolnego stwierdziły w samorządowej gazecie Panorama, że to ich sukces. Jedna z radnych zdążyła się już pokłócić z innymi o palmę pierwszeństwa.

SZERZEJ O SPRAWIE PISZEMY W NAJNOWSZYM KURIERZE GMIN

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości