Reklama

Remontują szpital. Tutaj przeniosą internę z Wołowa

30/12/2020 11:52

Brzeg Dolny remontuje szpital na oddział wewnętrzny.

Zostanie on zabrany i przeniesiony z Wołowa. Taką decyzję podjął burmistrz Brzegu Dolnego i starosta powiatu wołowskiego. Wcześniej zlikwidowano tu oddział ginekologii i położnictwa. Remont ma wynieść 3 mln zł.

fot. Brzeg Dolny/fb

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości