Reklama

Rozmawiali o działaniach Cichociemnych na terenie gminy

14/06/2021 09:45

Burmistrz Brzegu Dolnego Paweł Pirek oraz jego zastępca Artur Michałek spotkali się z harcmistrzem Piotrem Gajewskim i przewodnikiem Emmą Ghazyaryan - przedstawicielami Sztabu Naczelnego Harcerskiej Organizacji Wychowawczo-Patriotycznej Cichociemni. Podczas spotkania, które miało miejsce w nowej siedzibie organizacji, mieszczącej się w budynku dawnej biblioteki, rozmawiano o działaniach podejmowanych przez Cichociemnych na terenie gminy Brzeg Dolny. Harcerze opowiadali także o zgromadzonych przez nich zbiorach, upamiętniających historię organizacji.

/źródło: Brzeg Dolny FB/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości