– Niemal pewne jest, że rząd przedłuży obostrzenia – informuje Onet.pl. Jednocześnie premier Mateusz Morawiecki nie chce wprowadzać tzw. narodowej kwarantanny, choć współczynnik zachorowań wciąż przekracza graniczną wartość. Po Wielkanocy nie należy spodziewać się znacznego luzowania obostrzeń. Rząd w pierwszej kolejności chce otworzyć żłobki i przedszkola. Pod uwagę brany jest również powrót do szkół uczniów z klas I-III.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze