– Chodzi przede wszystkim o ograniczenie mobilności społecznej na dwa tygodnie oraz zmniejszenie transmisji poziomej koronawirusa – mówi portalowi Wirtualna Polska źródło w rządzie. – Okres świąteczny w naturalny sposób zmniejsza naszą aktywność, chcemy go wykorzystać, przedłużyć i zmaksymalizować szansę na powstrzymanie wzrostu trzeciej fali pandemii.
Jak nieoficjalnie poinformowano, przedmiotem narady będzie zamknięcie żłobków i przedszkoli, zamknięcie większego obszaru handlu i usług oraz ograniczenia przemieszczania się.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze