- Każdy senior będzie mógł tam wystawić swoje wyroby, lub produkty , bez opłaty targowej - informują inicjatorzy akcji. - Będzie to punkt, w którym nasi seniorzy będą się mogli spotkać, pogawędzić lub po prostu wymienić się rzeczami. Chcemy, aby w tym miejscu odbywały się kiermasze rzeczy używanych lub zbędnych, rękodzieła, świąteczne. Zainteresowani udziałem w stoisku proszeni są o kontakt pod numerem telefonu 690 002 800.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze