Reklama

Siatkarze z Brzegu Dolnego na Turnieju Młodzi Giganci Siatkówki

26/04/2021 18:06

Ta sportowa impreza odbyła się w miniony weekend w Sycowie.

- Zakończyliśmy bardzo wymagający sportowy weekend turniejem Młodych Gigantów w Sycowie na bardzo dobrym 4 miejscu nie wiele zabrakło do tego "pudełka" - informuje MKS Rokita Brzeg Dolny. - Rozegraliśmy cztery bardzo wymagające mecze rozpoczynając turniej meczem z drużyną Olimpii Jawor, który zakończyliśmy wynikiem 2:0 oraz z drużyną MOS Wrocław 1:2, w której niestety po bardzo emocjonującym meczu ulegliśmy ostatecznie zajmując w swojej grupie 2 miejsce, które dało nam możliwość walki o miejsca 4-6.

W drugiej a zarazem ostatniej fazie turnieju zawodniczkom z Brzegu Dolnego przyszło się zmierzyć z drużynami z Chełmca Wałbrzycha, kończąc mecz wynikiem 2:1 oraz drużyna VOLLEY Wrocław 2:0. - W naszej drużynie kolejne indywidualne wyróżnienie otrzymała Klaudia Szumiał natomiast Emilia Solarewicz została uznana najlepszą atakująca turnieju - informuje klub.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości