Ślubowanie różniło się od tych z wcześniejszych lat, ponieważ przebiegało z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego związanych z trwającą pandemią. Podczas uroczystości akt ślubowania wręczył komendant mł. insp. Przemysław Laskowski, który w swoim wystąpieniu gratulował wyboru służby w wołowskiej komendzie. Przypomniał o tym, że służba w policji to zaszczyt, ale też duża odpowiedzialność. Życzył młodemu funkcjonariuszowi również satysfakcji z wykonywanych obowiązków oraz zrozumienia i życzliwości od przyszłych przełożonych, współpracowników, społeczeństwa oraz najbliższych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze