Reklama

Spotkanie w sprawie zajęć sekcji wspinaczkowej

19/05/2021 09:22

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza w czwartek o godz. 17 do hali, gdzie odbędzie się wstępne spotkanie organizacyjne dla wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w zajęciach sekcji wspinaczkowej lub chcą dowiedzieć się czegoś o możliwości korzystać ze ścianki.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości