Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza w czwartek o godz. 17 do hali, gdzie odbędzie się wstępne spotkanie organizacyjne dla wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w zajęciach sekcji wspinaczkowej lub chcą dowiedzieć się czegoś o możliwości korzystać ze ścianki.
Komentarze