Ogromne pluszaki od Mikołaja dla najmłodszych[/caption] Firma Klockner Pentaplast ("KP"), znana wcześniej jako LINPAC, zatrudnia w swoim oddziale w Bukowicach 270 osób. Dla wszystkich pracowników oraz ich rodzin w Kościele Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel w Brzegu Dolnym od 2008 roku firma organizuje Mikołajki, na które zaprasza prawdziwego Świętego Mikołaja. Jak co roku, święty po wysłuchaniu piosenki lub wyrecytowaniu wierszyka, obdarowuje dzieci prezentami. W tym roku dostały od niego wielkie pluszaki oraz paczki ze słodkościami. Mikołaj pamiętał również o dorosłych, każdy z pracowników otrzymał "świąteczny dodatek" do wynagrodzenia. [caption id="attachment_38262" align="alignright" width="300"]
Wizyta Mikołaja dla pracowników KP[/caption] Tradycją w firmie KP jest także spotkanie pracowników przy wigilijnym stole. W tym roku wszyscy zebrali się w nowo wyremontowanej stołówce. Na suto zastawionym stole były tradycyjne potrawy: pierogi, ryba, barszcz z uszkami oraz pysznymi domowymi ciastami. Podczas spotkania Zarząd Firmy złożył pracownikom świąteczne życzenia, po których wspólnie wszyscy zasiedli do świątecznego posiłku.
Klöckner Pentaplast ("KP") światowy lider w produkcji sztywnych folii plastikowych stosowanych w opakowaniach podstawowych środków farmaceutycznych, żywności, elektroniki, urządzeń medycznych, a także służących do zastosowań konsumenckich, drukarskich i specjalistycznych. KP oferują innowacyjne rozwiązania dla pakowania świeżej żywności, przede wszystkim mięs, ryb, sałatek, gotowych dań. KP generuje roczną sprzedaż netto przekraczającą 1,4 miliarda dolarów i jest obecna w trzynastu krajach na sześciu kontynentach. W trzech zakładach naszego regionu firma codziennie wytwarza 5,5mln opakowań.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze