Zdzisław Miadziołko w taki sposób żegna stary rok i wita nowy. Robi to od kilku lat, zawsze w Sylwestra. Nie inaczej było w tym roku. Dzisiaj o godzinie 13 pan Zdzisław pojawił się na wołowskich gliniankach. [video width= 640 height= 368 mp4= https://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2020/12/video-1609417451.mp4 ][/video]
Komentarze