Magda Gessler: Tak. Nie należała do najłatwiejszych, ponieważ podłożem problemów poza kuchnią był cały układ relacyjny w restauracji. Prościej mówiąc – ludzie. Czyli działałam na żywym organizmie. Niemniej jednak, to rewolucja, która dała mi, poczucie ulgi i spełnienia.Co więcej, wyłapałam tam talent kulinarny! A to miód na moje serce!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze