Od poniedziałku 26 kwietnia każdego dnia odbywa się rejestracja dwóch roczników. Od 7 maja rejestracja będzie obejmować po trzy roczniki:
27 kwietnia – roczniki 1976-1977,28 kwietnia – roczniki 1978-1979,29 kwietnia – roczniki 1980-1981,30 kwietnia – roczniki 1982-1983,1 maja – roczniki 1984-1985,3 maja – roczniki 1986-1987,4 maja – roczniki 1988-1989,5 maja – roczniki 1990-1991,6 maja – roczniki 1992-1993,7 maja – roczniki 1994-1996,8 maja – roczniki 1997-1999,9 maja – roczniki 2000-2003.28 kwietnia odbędzie się rejestracja osób w wieku 30-39 lat, które wypełniły formularz dostępny w I kwartale tego roku. 4 maja z tego przywileju będą mogły skorzystać także osoby w wieku 18-29 lat, które już między styczniem a marcem zadeklarowały chęć przyjęcia szczepionki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze