- Kolejny etap prac przy kortach ziemnych - informuje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wołowie. - Wiemy, że tegoroczny sezon tenisowy jest ciężki dla naszych tenisistów, ale po zakończeniu prac będziemy dysponować dwoma monitorowanymi i oświetlonymi kortami, które umożliwią grę większej ilości zawodników w dłuższym czasie, zarówno w wymiarze dobowym, jak i kalendarzowym. Po tym trudnym okresie będzie znacznie lepiej. Ważne, że kolejna dyscyplina będzie miała lepsze warunki do rozwoju - podkreślają przedstawiciele OSIR-u.
Komentarze