Reklama

Walka w rodzinie doprowadziła do tragedii

24/07/2021 21:36

Kolejna odsłona rozprawy o zagłodzonego psa, w jednym z domów w Wołowie. Tym razem sąd przesłuchiwał byłego męża oskarżonej. To on przyprowadził psa do domu. Zostawił go po rozwodzie i wyprowadzce. Sędzia dopytywał czy ustalił z byłą żoną, kto miał się opiekować zwierzakiem?

Prokuratura oskarża Agnieszkę P., że z okrucieństwem znęcała się nad psem, nie dając mu jedzenia i wody. Zwierzę zginęło w męczarniach. Przed Sądem Rejonowym w Wołowie w roli oskarżyciela posiłkowego stawił się przedstawiciel Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt.

SZERZEJ PISZEMY O SPRAWIE W KURIERZE GMIN

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości