- Jutrzejszego poranka na zachodzie temperatura spadnie do 1°C-2°C, na wschodzie będzie jeszcze nieco cieplej (około 6°C) - informuje IMGW. - Jutro po przejściu frontu, oprócz przelotnych opadów deszczu, gdzieniegdzie mogą pojawić się opady deszczu ze śniegiem.
W piątek, sobotę i niedzielę a nawet w poniedziałek, pogodę nadal będzie determinował niż z pogranicza Finlandii i Rosji oraz chłodne powietrze pochodzące z Arktyki. Na ogół będzie pochmurno, choć niewykluczone są przejaśnienia i rozpogodzenia. Pojawią się przelotne opady deszczu, deszczu ze śniegiem a chwilami nawet samego śniegu. Na szczęście opady nie będą intensywne. Temperatura maksymalna w ciągu dnia będzie utrzymywała się w okolicach 6°C-10°C. Jednak ze względu na napływające arktyczne powietrze i rozpogodzenia, w nocy i rano temperatura niemal w całym kraju będzie spadała poniżej 0°C, do nawet -3°C, -4°C przy gruncie i wystąpią przymrozki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze