Reklama

Wojewoda apeluje do mieszkańców w sprawie wzywania karetek

29/03/2021 10:08

Ważny apel do mieszkańców regionu wystosował wojewoda dolnośląski Jarosław Obremski.

- Mając na względzie trudną sytuację epidemiologiczną oraz z uwagi na bardzo duże obciążenie systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego w województwie dolnośląskim, zwracam się do Państwa z apelem o wzywanie karetek wyłącznie w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia - napisał wojewoda.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości