Reklama

Wołowscy policjanci korzystają ze szczepień przeciwko covid-19

12/04/2021 09:57

26 marca rozpoczęły się szczepienia służb mundurowych garnizonu dolnośląskiego. - Obecnie głównym priorytetem jest to, aby jak największa grupa funkcjonariuszy mogła zostać zaszczepiona - mówi mł. asp. Cezary Skowroński. - W trzebnickim szpitalu wspólnie z policjantami szczepieni są funkcjonariusze innych służb mundurowych, w tym strażacy PSP w Wołowie.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości