26 marca rozpoczęły się szczepienia służb mundurowych garnizonu dolnośląskiego. - Obecnie głównym priorytetem jest to, aby jak największa grupa funkcjonariuszy mogła zostać zaszczepiona - mówi mł. asp. Cezary Skowroński. - W trzebnickim szpitalu wspólnie z policjantami szczepieni są funkcjonariusze innych służb mundurowych, w tym strażacy PSP w Wołowie.
Komentarze