Reklama

Wołowscy policjanci sprawdzają, czy mieszkańcy przestrzegają obostrzeń

11/03/2021 20:42

Wołowscy policjanci w obliczu obostrzeń związanych z koronawirusem intensyfikują działania związane z ograniczaniem rozprzestrzeniania się choroby.

Funkcjonariusze zwracali uwagę na mieszkańców i osoby przyjezdne, pod kątem przestrzegania obostrzeń w pociągach oraz autobusach. W trakcie działań sprawdzali, czy pasażerowie wywiązują się z obowiązku noszenia maseczek ochronnych oraz czy zachowują bezpieczny odstęp od innych podróżnych. W wyniku działań policjanci wylegitymowali 46 osób a także skontrolowali 19 pojazdów. Dokonano także kontroli dworca PKP oraz dworca PKS. Zwracano także uwagę na osoby oczekujące na przystankach.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości