Reklama

Wołowscy seniorzy uruchomili swoje stoisko

11/03/2021 20:04

11 marca wołowscy seniorzy uruchomili swoje stoisko. Od dzisiaj, codziennie każdy senior będzie mógł wystawić swoje wyroby, lub produkty bez opłaty targowej.

Będzie to punkt, w którym seniorzy będą się mogli spotkać, pogawędzić lub po prostu wymienić się rzeczami. - Chcemy, aby w tym miejscu odbywały się kiermasze rzeczy używanych lub zbędnych, rękodzieła, świąteczne - wyliczają organizatorzy i zapraszają codziennie. 19 i 20 marca odbędzie się kiermasz wielkanocny. Szczegóły pod telefonem 690 992 800.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości