Będzie to punkt, w którym seniorzy będą się mogli spotkać, pogawędzić lub po prostu wymienić się rzeczami. - Chcemy, aby w tym miejscu odbywały się kiermasze rzeczy używanych lub zbędnych, rękodzieła, świąteczne - wyliczają organizatorzy i zapraszają codziennie. 19 i 20 marca odbędzie się kiermasz wielkanocny. Szczegóły pod telefonem 690 992 800.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze