Reklama

Wołowscy strażacy także uczcili rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

02/08/2021 22:19

1 sierpnia w 77. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego strażacy w całym kraju oddali hołd Powstańcom. Punktualnie o 17:00, zgodnie z historyczną godziną rozpoczęcia walk w stolicy,  samochody ratowniczo-gaśnicze wyjechały przed siedzibę Komendy Powiatowej PSP w Wołowie, gdzie włączono sygnały świetlno-dźwiękowe.  W ten sposób przez jedną minutę upamiętnione zostały wydarzenia i bohaterowie biorący udział w walce o Niepodległą Polskę.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości