Reklama

Wołowski szpital ponownie tylko dla pacjentów z koronawirusem

09/03/2021 12:08

8 marca wołowski szpital ponownie zaczął pełnić funkcję jednoimiennego szpitala covidowego. Decyzja obowiązuje do odwołania.

Powiatowe Centrum Medyczne w Wołowie zostało zobowiązane do zabezpieczenia 67 łóżek dla pacjentów z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem SARS-Cov-2. - Powyższe zmiany wymusiły na spółce kolejną reorganizację zakresu usług – zawieszona została działalność oddziału chorób wewnętrznych, a praca wołowskiej izby przyjęć została ograniczona do zabezpieczania wyłącznie pacjentów z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem koronawirusem - informuje Urząd Miejski w Brzegu Dolnym.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości