Reklama

Zakończenie budowy nowej sali gimnastycznej jeszcze w tym roku

02/03/2021 12:49

W Zespole Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych w Wołowie rozpoczęła się budowa małej sali gimnastycznej.

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Wołowie budowana sala będzie przylegać do północno - zachodniej ściany istniejącego budynku szkoły i będzie łączyć się z istniejącym obiektem specjalnym łącznikiem. 

Dzieci uczęszczające do Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Wołowie będą mogły korzystać ze specjalistycznych form terapii. Planowany termin zakończenia inwestycji to grudzień 2021 roku. Zadanie pt."Rozbudowa Zespołu Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych w Wołowie – budowa sali do zajęć rehabilitacji i terapii ruchowej" jest realizowana przez Powiat Wołowski przy udziale środków PFRON przekazanych przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości