- Niestety dzisiaj spółki nie stać na to, żeby podejmować jakieś dodatkowe zobowiązania wobec personelu. Dzisiaj,
w dobie epidemii, tak naprawdę najistotniejszym jest to, żeby utrzymać zatrudnienie i utrzymać wszystkie etaty - mówił
pod koniec ubiegłego roku do radnych powiatowych prezes PCM Piotr Burdach. Pandemia jeszcze się nie skończyła, a podwyżki już są, ale dla prezesa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze